Jdi na obsah Jdi na menu
 


... pro případ, že to někoho zajímá

co dělám: dýchám, spím, jím... pracuju, učím se... směju se, mračím se... v tichosti pláču... líbám se, souložím... miluju.

co mě baví: číst, psát, kreslit... fotit, hrát hry... sledovat filmy... poslouchat hudbu do sluchátek... občas i tancovat... bruslit, plavat... Sam Fisher (s hlasem M. Ironsida, tři slova - sexy sexy sexy)... kočky všech velikostí... pít mlíko z krabice... nosit náramky, košile... podání ruky... nemuset vstávat... líbat se, souložit... milovat.

co miluju: pár lidí kolem mě... moje kočky... moji kytku... zvuk klavíru... relax ve vaně... slovo na S

co mě ničí, co mě děsí: studený ruce (moje)... rodinný oslavy, nezvaný návštěvy... špinavá voda... zologický zahrady... suchý ruce... kočičí chlupy na oblečení... trapný situace... nakupování... kulturisti... spousta dalších věcí

oblíbený tituly: The Little Prince, The List of Seven... V for Vendetta, The Crow... Magnolia, Star Wars, Paris, je t'aime... I can´t decide, Only you (Portishead)... Halo, FF... Junjou romantica, Persepolis... Abiru junjou manga... spousta dalších

oblíbený autoři: Neil Gaiman, J.R.R. Tolkien... Alan Moore, Frank Miller...Tim Burton, D. Fincher... Nobuo Uematsu, Karel Kryl... Squaresoft... Minase Masara... spousta dalších

oblíbená kresba:  totálně mě zabíjí pokaždý, když ji vidím... ten jeho výraz je prostě... podívejte se sami. (Calling od OOTSUKI Miu) 

šťastný konce: nejsem zrovna jejich fanda. Nebo nejsem fanda. Kdo nemá rád šťastný konce? Kdo se potutelně neusmívá, když nějaký čte - sleduje v televizi nebo o něm jen slyší? Ať je člověk jakkoliv velkej tvrďák nebo cynik - zahřejou ho na srdci. Nepřehuštěný, lehký šťastný konce.
Pravda je, že mám asi radši temný ponurý příběhy, který dost často šťastně nekončí. Ale příběhy, který tu najdete, jsou více či méně o lásce. Asi spíš více než méně. A já myslím, že ty by měly končit dobře. Chci, aby ty moje končily dobře. Alespoň většina.

   Návštěvní kniha

kontakt - wolfsmelancholy@hotmail.cz    

junjou-usaggiupr.jpg